Centrum aktivní senior Jindřichův Hradec při MESADA, z. s.Růžová II/30, 377 01 Jindřichův Hradec


Co Vám chceme nabídnout


1) Tvoření

Máte chuť něco vyrábět? Třeba pro své blízké? Nebo jen tak pro radost? Chcete se naučit něco nového? A pak to třeba naučit Vaše vnoučata? Nebo tvořit přímo s nimi? Chcete se seznámit s novými lidmi, zasmát se, popovídat si?
Je úplně jedno, kolik je Vám let nebo jaký je Váš zdravotní stav. Každému připravíme aktivitu přímo na míru.
Tvoření může být spojeno s krátkou relaxací, jednoduchými cvičeními.


2) Cvičení na židlích spojené s automasáží a relaxací

Chcete se protáhnout? Zacvičit si ve skupince? A potom si poslechnout zajímavosti o nějakém tradičním i méně tradičním sportu a podívat se na krátká videa o něm? Dát si přitom kávu nebo čaj?


3) Herní odpoledne

Jsou hry Vaší srdcovou záležitostí? Chcete se potkat s fandy deskových, karetních her, binga nebo AZ kvízu? Nebo chcete přijít povzbuzovat hráče jako divák?


4) Trénování paměti

Chcete cvičit svou paměť? Pobavit se při tom? Zjistit, jak na tom s pamětí jste? Udržet ji či zlepšit?


5) Klub Kontakt

Jste senior a cítíte se osaměle? Chcete si popovídat, probrat životní témata nebo oblíbený film s malou skupinkou lidí, kteří se cítí podobně? A to za přítomnosti pracovníka, který Vás provede vzájemným seznámením, spolu s Vámi vymyslí témata a pomůže při komunikaci?


6) Klub zdraví

Chcete se seznámit se zásadami zdravého životního stylu? Ochutnat něco nového? Vyzkoušet společně zajímavé recepty?


7) Senioři seniorům

Máte chuť připravit si nějakou aktivitu pro ostatní? Máte zajímavého koníčka, kterého chcete představit i jiným lidem? Umíte něco, co jste schopni naučit jiné? Znáte něco, o čem můžete připravit zajímavou přednášku? Hrajete na nějaký hudební nástroj a nevadí Vám vystupovat před publikem?


8) Mladí seniorům

Máte chuť setkávat se s mladými lidmi jako lektory počítačového kurzu? Zazpívat si s nimi při kytaře? Zúčastnit se koncertu dětského pěveckého sboru?


9) Informace pro seniory

Hledáte informace o kulturních a společenských událostech, neziskových organizacích, informace o poskytovatelích sociálních služeb?


10) Přednášky, semináře, kurzy

Potřebujete se dozvědět něco z oblasti lékařství? Chtěli byste mít přehled o Vašich právech v různých oblastech (důchody, sociální dávky, spotřebitelské právo)? Zajímá Vás psychologie a sociologie? Chcete se zúčastnit prožitkového semináře s hudbou?Pokud jste si na něco z toho odpovědili „ano“, srdečně Vás zveme na naše aktivity. Konkrétní aktivity a informace o nich naleznete na našich webových stránkách www.mesada.eu (záložka Centrum aktivní senior) nebo na telefonu: 792 307 444.


IČ: 265 87 955    Bankovní spojení: 178245718/0300